Piece i suszarnie przemysłowe

W naszej ofercie znajdą Państwo także elektryczne stacjonarne i przechylne piece topialne, paliwowe stacjonarne i przechylne piece topialne, piece komorowe poziome, wgłębne, wózkowe, hartownicze, a także kilka rodzajów suszarni komorowych oraz stanowiska hartownicze.

Piece do obróbki cieplnej

Nasze piece do obróbki cieplnej metali charakteryzują się najwyższą jakością wykonania zgodnego z normami bezpieczeństwa. Produkty te zostały zaprojektowane tak, by móc służyć naszym Klientom w pracy w różnych warunkach, by ją usprawnić, uprościć i przyspieszyć. Co więcej, są one przyjazne środowisku i zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją Klienta, by spełniać nawet najwyższe jego oczekiwania.

Piece odlewnicze – oferta Norgpol

Przemysłowe piece odlewnicze stosowane są do pracy z aluminium, brązem, mosiądzem i innymi stopami oraz metalami. Ich zadaniem jest nie tylko topienie, ale także przetrzymywanie metali, podgrzewanie ich i całościowo rozumiana obróbka cieplna. Piece odlewnicze oferowane przez firmę NORGPOL zaprojektowane zostały z uwzględnieniem najnowszych zdobyczy technologicznych i wykonane z najlepszych, najbezpieczniejszych materiałów.

Piece do hartowania – oferta Norgpol

Piec do hartowania stanowi podstawowy element wyposażenia zakładów mechanicznych, rzemieślniczych, odlewni, czy kuźni. W naszej ofercie znajdą Państwo kilkanaście różnych rodzajów tych urządzeń różniących się od siebie wymiarami i pojemnością. W NORGPOL oferujemy także piec do hartowania z gazoszczelną retortą. Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji – zachęcamy do kontaktu z nami!