Norgpol - Rozwiązania dla przemysłu

08 lis

Kieleckie Targi METAL 19-21 października 2021

Z radością informujemy, że po przerwie spowodowanej pandemią Covid 19, odbyła się w Kielcach kolejna edycja Targów METAL.
Na trwającej w dniach 19-21 października 2021 r. imprezie targowej, zaprezentowaliśmy nasz nowy produkt, energooszczędny piec do topienia stopów aluminium .
Dziękujemy wszystkim z odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejną edycję.

14 kwi

„Diament Forbesa 2018” dla NORGPOL

Miło nam poinformować, że firma NORGPOL Czerwiński Sp. J. znalazła się na 133 pozycji listy rankingowej prestiżowego miesięcznika „Forbes” w kategorii małe firmy. Jest to zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju, opracowywane przez firmę Bisnode Polska na podstawie sprawozdań finansowych składanych do KRS. Obecność na tej liście jest obiektywnym potwierdzeniem dobrej kondycji finansowej spółki i jej wiarygodności jako potencjalnego kontrahenta.

14 mar

Gazele Biznesu 2017

Z przyjemnością informujemy, że firma NORGOL po raz kolejny została laureatem rankingu „Gazele Biznesu 2017” – najstarszego zestawienia najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Ranking „Gazele Biznesu” sporządzany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier (w Polsce dziennik „Puls Biznesu”).

Gazela Biznesu to tytuł, który dzięki obiektywnym kryteriom odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw popartą wskaźnikiem dynamiki ich rozwoju. Aby otrzymać tytuł firma musi między innymi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk ze sprzedaży w przedziale 3-200 mln złotych.

Miło nam, że po raz kolejny mogliśmy znaleźć się w tak prestiżowym gronie odpowiednio na miejscu 1320 w skali ogólnokrajowej i 344 w rankingu wojewódzkim. Obiecujemy nie zwalniać tempa i plasować się na coraz wyższych pozycjach rankingu w nadchodzących latach.

27 lis

Targi INSULATION Kraków 25-26.11.2015

W dniach 25-26 listopada 2015 odbyły się 2 Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych INSULATION. Dziękujemy za duże zainteresowanie i odwiedzenia naszego stanowiska. W halach EXPO Kraków współtowarzyszyły tej imprezie m.in. konferencje, pokazy, Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych oraz Targi KOMPOZYT-EXPO. Pierwszy raz wystawialiśmy się na Targach INSULATION- przeprowadziliśmy wiele interesujących rozmów, pozyskaliśmy nowych Klientów oraz utrwaliliśmy relacje z tymi już nam znanymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa co w przyszłości zaowocuje naszym udziałem w Targach INSULATION i już serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w następnej edycji Targów.