O firmie

Firma NORGPOL powstała w 1991 roku i jest firmą rodzinną. Swoją działalność gospodarczą rozpoczęła od produkcji odlewów na rynek norweski. Stosowane przy produkcji zagraniczne technologie pozwoliły uzyskiwać wysokiej jakości odlewy. Chęć podzielenia się z polską branżą odlewniczą zdobytymi doświadczeniami zaowocowała szybkim przeobrażeniem firmy produkcyjnej w firmę handlową. Sprzedaż wysokiej jakości importowanych materiałów pomocniczych dla odlewni rozszerzyliśmy o bezazbestowe materiały żarowytrzymałe dla przemysłu. Byliśmy jednymi z pierwszych, którzy przyczynili się do zastąpienia użycia azbestu w przemyśle nieszkodliwymi dla zdrowia zamiennikami. Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klienta zwiększaliśmy nasz asortyment, aby zapewnić kompleksowe zaopatrzenie. Obecnie nasza firma posiada w swojej ofercie towary z kilkudziesięciu renomowanych firm z całego świata, m. in. z Niemiec, Włoch, Francji, Belgii, Czech, Brazylii, USA, Indii, Chin, Japonii.

Od początku swojej działalności uczestniczymy w targach branżowych. Pierwszą imprezą wystawienniczą były Targi Odlewnicze na Międzynarodowych Targach Poznańskich w roku 1994.

Obecnie bierzemy udział w ponad 15 Targach w ciągu roku i wystawiamy się między innymi na:

Międzynarodowe Targi Poznańskie:

 • METALFORUM Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego

 • KOMINKI Międzynarodowe Targi Kominkowe

 • WINDOOR-TECH Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad

 • BUDMA Międzynarodowe Targi Budownictwa

 • GLASS Targi Branży Szklarskiej

Targi Kielce:

 • METAL Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa

 • STOM Salon Technologii Obróbki Metali

 • PLASTPOL Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy

 • GLASS-TECH Międzynarodowe Targi Produkcji, Obróbki i Technologii Szkła oraz Ceramiki

Targi Kraków:

 • EUROTOOL Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów

 • SyMas Targi Obróbki, Magazynowania, Przeładunku, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych

 • BLACH-TECH-EXPO Targi Obróbki Łączenia i Powlekania Blach

EXPO-SILESIA w Sosnowcu:

 • TOOLEX Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

 • ExpoWELDING Międzynarodowe Targi Spawalnicze

Targi Lublin:

 • ENERGETICS Lubelskie Targi Energetyczne

O FIRMIE

NORGPOL S.J. z Warszawy to firma handlowa z długoletnim stażem zajmująca się zaopatrzeniem w wysokiej jakości materiały dla przemysłu. Swoją działalność opieramy na sprzedaży materiałów odlewniczych, pieców i suszarni przemysłowych, twardościomierzy, ceramiki dla hut szkła oraz materiałów termoizolacyjnych, elektroizolacyjnych i spawalniczych. Nasze doświadczenie i wieloletnie kontakty z Klientami gwarantują konkurencyjną ofertę i wysoką jakość towarów.

Posiadamy pełny asortyment wysokiej klasy produktów. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm, które są potentatami na rynkach światowych w poszczególnych branżach.

Dynamiczny rozwój firmy spowodował wyodrębnienie się poszczególnych działów. Dzięki temu wykwalifikowany, doświadczony personel służy doradztwem technicznym przy optymalnym doborze produktów dostosowanych do warunków pracy i potrzeb Klienta.

Nieprzerwanie od maja 2004 r. współpracujemy z Krajowym Rejestrem Długów. Potwierdzeniem solidności, rzetelności i silnej pozycji rynkowej naszej firmy jest ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI - prestiżowe wyróżnienie dla najlepszych polskich firm. Firma NORGPOL została laureatem programu RZETELNA FIRMA w roku 2011, 2012 i 2014.

rzetelna_2011

rzetelna_2012

rzetelna_2014

Złoty certyfikat Rzetelności_01

_MG_3185

Certyfikaty_2015_1

Ponadto firma NORGPOL S.J. została także wyróżniona przez HBI Polska Certyfikatem Dynamiczna Firma. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania za szybki rozwój firmy, właściwe decyzje biznesowe, a także potwierdzeniem opinii solidnego i perspektywicznego partnera biznesowego.

dynamiczna-firma
Obecnie działalność firmy obejmuje doradztwo techniczne, dystrybucję i handel wysokiej klasy produktami. Nasze stany magazynowe większości produktów pozwalają na dostawę „z dnia na dzień”. Priorytetem firmy jest zadowolenie Klienta oraz sprostanie Jego wymaganiom dlatego ciągle poszerzamy swoją ofertę.